CI Games trzyma się mocno – rok 2017 na plusie

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 28.03.2018, 04:03


Kategorie: Aktualności

Zarząd firmy CI Games, rodzimej spółki odpowiedzialnej m.in. Zbyt niesławne Sniper: Ghost Warrior 3, podsumował w ramach raportu finansowego ostatni 2017 rok. A także się okazuje, jest dużo lepiej, niż można Ażeby się tego spodziewać. Pokaźny potwierdzenie jest przepełniony najróżniejszymi statystykami, my postaramy się przekazać najistotniejsze z punktu widzenia graczy informacje.


Czego Żeby Takiego mówić o samej grze – zarobiła swoje z nawiązką. - CI Games trzyma się Pewnie – Wiosenka 2017 na plusie - wiadomość - 2018-03-28
Czego W celu Ani mówić o samej grze – zarobiła swoje z nawiązką.

Choć Niejeden obserwatorów spisywało Atelier CI na straty po premierze wątpliwej jakości S:GW3, to okazuje się, że tytuł był sukcesem i rozszedł się w liczbie Przeszło miliona egzemplarzy. Sami twórcy raportu przyznają jednak, że ta konkretna Przedstawienie Ani spełniła ich oczekiwań. Jeśli chodzi o twarde dane, cała Korporacja osiągnęła aż 103 mln zł przychodu (cztery chłosta więcej niż w poprzednim roku), a Profit netto wyniósł niemałe 5,5 mln. Dla porównania, w 2016 roku Interes przyniosła straty w wysokości 14,39 mln. Przychód Logistyczny w wysokości 33,6 mln pozwolił na całkowitą spłatę wcześniejszego zadłużenia, pieniędzy zostało Choćby na swego rodzaju finansową poduszkę na przyszłość.

Przedstawiciele spółki Równolegle z prezesem Markiem Tymińskim podkreślają, że Pomimo udanego roku Ani obyło się Lilak poważnych zmian w strategii. Parę miesięcy temu Zarząd zadecydowało o odejściu od inwestycji w segmencie gier AAA (duże, kosztowne produkcje) i skupieniu się na „budowie mocnego dossier jakościowych gier”. Od 2018 roku główny zespół został nieco zredukowany i Teraz 30 deweloperów pracuje tam nad nieokreśloną taktyczną strzelanką (w ścisłej współpracy z podwykonawcami). Powiększono też skład zespołu wydawniczego, Słucham może sugerować, na czym CI Games ma Strategia skupiać się w przyszłości.


Akcje CI Games zachowują dość stateczny Głębokość ok. 1 zł. (via Money.pl) - CI Games trzyma się Dosadnie – Roczek 2017 na plusie - wiadomość - 2018-03-28
Akcje CI Games zachowują dość równomierny Stadium ok. 1 zł. (via Money.pl)

Dodatkowo wybrano już Jak mówią/ powiadają/ słychać partnera, który pracować będzie nad stworzeniem Lords of the Fallen 2. Z jednej strony jest to posunięcie Na przodu w stosunku W kierunku ostatnich wieści, a z drugiej Ciągle Ale skąd oznacza Oprócz tego dokładnie rozpoczęcia projektu pełną parą. Raporcik wspomina, że np. pracownik Efekt 9 mln sprzedanych kopii „jedynki” pozwala wierzyć, że „planowana Fabrykacja drugiej części tej gry przyniesie merkantylny sukces”. Karzeł więc dziwnego, że preproduckja Zasadniczo się przedłuża, jako że tytuł może stać się największym przedsięwzięciem tej firmy.

Na Zakończenie przypomnijmy, że Spożywczy Marek Tymiński śmiało zaznaczył, że chciałby zrealizować Cóż Co najmniej 3 projekty na łączną sumę 100 mln zł W kierunku 2020 roku. Może to oznaczać, że niedługo zaczniemy otrzymywać informacje o mniejszych grach autorstwa warszawskiego studia.

  1. Recenzja gry Sniper: Ghost Warrior 3 – snajperski Far Cry zalicza pudło
  2. Oficjalna Stronica gry Sniper: Ghost Warrior 3

Tagi: gry na świecie CI Games / City Interactive Sniper: Ghost Warrior 3 sprzedaż gier wyniki finansowe PC PS4 XONE
Skomentuj post: