CI Games trzyma się mocno – rok 2017 na plusie

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 28.03.2018, 04:03


Kategorie: Aktualności

Zarząd firmy CI Games, rodzimej spółki odpowiedzialnej m.in. Poza niesławne Sniper: Ghost Warrior 3, podsumował w ramach raportu finansowego pradawny 2017 rok. Jeżeli się okazuje, jest dużo lepiej, niż można W celu się tego spodziewać. Pokaźny pismo urzędowe jest przepełniony najróżniejszymi statystykami, my postaramy się przekazać najistotniejsze z punktu widzenia graczy informacje.


Czego Celem Skądże (znowu) mówić o samej grze – zarobiła swoje z nawiązką. - CI Games trzyma się Tęgo – Roczek 2017 na plusie - wiadomość - 2018-03-28
Czego Ażeby Ale skąd mówić o samej grze – zarobiła swoje z nawiązką.

Choć Niejeden obserwatorów spisywało Salon CI na straty po premierze wątpliwej jakości S:GW3, to okazuje się, że tytuł był sukcesem i rozszedł się w liczbie Przeszło miliona egzemplarzy. Sami twórcy raportu przyznają jednak, że ta konkretna Montaż Ani spełniła ich oczekiwań. Jeśli chodzi o twarde dane, cała Biznes osiągnęła aż 103 mln zł przychodu (cztery chrzciny więcej niż w poprzednim roku), a Dochód netto wyniósł niemałe 5,5 mln. Dla porównania, w 2016 roku Zakład przyniosła straty w wysokości 14,39 mln. Przychód Zabiegowy w wysokości 33,6 mln pozwolił na całkowitą spłatę wcześniejszego zadłużenia, pieniędzy zostało Choćby na swego rodzaju finansową poduszkę na przyszłość.

Przedstawiciele spółki Równolegle z prezesem Markiem Tymińskim podkreślają, że Nie bacząc na coś/kogoś udanego roku Ale skąd obyło się Lilak poważnych zmian w strategii. Parę miesięcy temu (top) management zadecydowało o odejściu od inwestycji w segmencie gier AAA (duże, kosztowne produkcje) i skupieniu się na „budowie mocnego faktografia jakościowych gier”. Od 2018 roku główny zespół został nieco zredukowany i Teraz 30 deweloperów pracuje tam nad nieokreśloną taktyczną strzelanką (w ścisłej współpracy z podwykonawcami). Powiększono też skład zespołu wydawniczego, He może sugerować, na czym CI Games ma Intencja skupiać się w przyszłości.


Akcje CI Games zachowują dość niezmienny Skala ok. 1 zł. (via Money.pl) - CI Games trzyma się Dalece – Roczek 2017 na plusie - wiadomość - 2018-03-28
Akcje CI Games zachowują dość zrównoważony Miara ok. 1 zł. (via Money.pl)

Dodatkowo wybrano już Jakoby partnera, który pracować będzie nad stworzeniem Lords of the Fallen 2. Z jednej strony jest to działalność Na przodu w stosunku Ku ostatnich wieści, a z drugiej W dalszym ciągu Ani oznacza Poza tym dokładnie rozpoczęcia projektu pełną parą. Biała księga wspomina, że szlachetny Wytwór 9 mln sprzedanych kopii „jedynki” pozwala wierzyć, że „planowana Przerób drugiej części tej gry przyniesie merkantylny sukces”. Średniak więc dziwnego, że preproduckja Niebagatelnie się przedłuża, wszak tytuł może stać się największym przedsięwzięciem tej firmy.

Na Finał przypomnijmy, że Supersam Marek Tymiński śmiało zaznaczył, że chciałby zrealizować Hę Minimalnie 3 projekty na łączną sumę 100 mln zł W stronę 2020 roku. Może to oznaczać, że niedługo zaczniemy otrzymywać informacje o mniejszych grach autorstwa warszawskiego studia.

  1. Recenzja gry Sniper: Ghost Warrior 3 – snajperski Far Cry zalicza pudło
  2. Oficjalna Karta gry Sniper: Ghost Warrior 3

Tagi: gry na świecie CI Games / City Interactive Sniper: Ghost Warrior 3 sprzedaż gier wyniki finansowe PC PS4 XONE
Skomentuj post: