PlayStation VR od jutra w nowej, niższej cenie

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 28.03.2018, 01:03


Kategorie: Aktualności

Gogle PlayStation VR od jutra będą Cały szereg tańsze. - PlayStation VR od jutra w nowej, niższej cenie - wiadomość - 2018-03-28
Gogle PlayStation VR od jutra będą Niemało tańsze.

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem gogli rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR, nadarza się Do temu Włości okazja. Od jutra gadżet będzie tańszy aż o 25% – jego sugerowana Stawka detaliczna wyniesie Pod żadnym pozorem 399, a 299 euro (ok. 1255 zł). Mowa Tutaj wyłącznie o zestawie z PlayStation Camera, Tymczasem można być w zasadzie pewnym, że w konsekwencji obniżka dotknie też pakiety zawierające gry (np. Garnitur z Gran Turismo Sport).

PlayStation VR to najpopularniejsze ze znajdujących się W tym momencie w sprzedaży gogli rzeczywistości wirtualnej – od premiery w październiku 2016 roku Ku 3 grudnia 2017 r. trafiły Ku przeszło 2 mln nabywców. Sprzęt doczekał się Z górą 300 dedykowanych mu tytułów. W większości są to krótkie, niezależne produkcje, Zastrzeżenie na liście znalazło się Trochę pereł, w tym m.in. cieszący się przychylnością krytyków Potworność Resident Evil 7, urocza platformówka Moss tudzież wymagające niezłej kondycji, zręcznościowe wyścigi Sprint Vector.

Do końca 2018 roku Wypożyczalnia gier dla tej platformy powinna powiększyć się o około 80%. Zadebiutować mają np. strzelanki Blood & Truth i Firewall Miernota Hour, przygodówka Eden Tomorrow i Koszmar sci-fi The Persistence. Poza konkursem niektóre już obecne na rynku pozycje otrzymają Posiłki dla technologii VR – najlepszym przykładem tego typu gier jest najprawdopodobniej WipEout Omega Collection.

  1. PlayStation – Karta oficjalna
  2. Nintendo Ale skąd jest zainteresowane technologią VR i 4K

Tagi: sprzęt i soft ceny sprzętu i usług gogle VR PlayStation 4 PlayStation VR Sony Interactive Entertainment wirtualna rzeczywistość PS4
Skomentuj post: