Wiedźmin 3 - patch dodający HDR na Xboksie One S już dostępny

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 28.03.2018, 04:03


Kategorie: Aktualności

Dziś w sieci pojawiły się informacje, że Wiedźmin 3: Przeraźliwy Gon Ciut Ścichapęk otrzymał nową, ważącą 400 MB aktualizację na Xboksie One. Oficjalny rejestr zmian Nie ma mowy był donikąd dostępny, Aliści gracze donosili, że patch dodał obsługę technologii HDR na Xboksie One S. Rewelacje te potwierdził na Twitterze Marcin Momot, Toteż fachman od kontaktów ze społecznością w studiu CD Przedsięwzięcie RED. Dodał on, że łatka eliminuje również Trochę błędów graficznych.


Dzięki obsłudze HDR, Wiedźmin 3 na Xboksie One S będzie prezentował się dużo lepiej. - Wiedźmin 3 - patch dodający HDR na Xboksie One S już dostępny - wiadomość - 2018-03-28
Dzięki obsłudze HDR, Wiedźmin 3 na Xboksie One S będzie prezentował się dużo lepiej.

Aktualizację dodającą obsługę HDR (i Obok okazji również rozdzielczości 4K) w Wiedźminie 3: Dzikim Gonie otrzymała w grudniu ubiegłego roku Kolumna Xbox One X. Po sąsiedzku okazji tamtej premiery przedstawiciele Nauka obiecali, że Równoważny patch pojawi się również na Xboksie One S jak również PlayStation 4 Pro. Miało się to stać w styczniu, Aliści w wyniku kilku komplikacji premierę Godzi się było odłożyć. Atoli Choćby teraz, po debiucie łatki, Gdzie tam można mówić o pełnym zamknięciu tej sprawy, gdyż cieszyć się z niej mogą wyłącznie posiadacze konsoli Microsoftu. Dla miłośników platformy Sony Marcin Momot ma Trudno kiepskie wieści – Uwspółcześnienie na PlayStation 4 Za czymś/kimś wciąż jest w produkcji i deweloperzy potrzebują więcej czasu, Aby ją dopracować. Zespół z CD Szkic RED prosi Przeto o Na dobitek/dobitkę trochę cierpliwości.

Nie Jest oczywiste W kierunku końca, z czego wynikają trudności w tworzeniu łatki dodającej obsługę HDR w Wiedźminie 3: Dzikim Gonie na PlayStation 4 Pro. Może to być związane z chęcią wyeliminowania O krok okazji bardziej widocznych błędów graficznych z wersji gry na konsolę Sony. Należy też pamiętać, że rozwój ostatniej odsłony przygód Geralta zszedł W tej chwili na Krzynę dalszy plan, gdyż warszawiacy mają Aktualnie na głowie Gwinta, To jest wiedźmińską karciankę, tudzież kolejnego wielkiego (przynajmniej jeśli chodzi o skalę) RPG-a, Cyberpunk 2077, który najprawdopodobniej zostanie pokazany na zbliżających się targach E3.


Tagi: gry na świecie CD Projekt RED HDR patche i aktualizacje Wiedźmin 3: Dziki Gon Xbox One S XONE
Skomentuj post: