Wiedźmin 3 - patch dodający HDR na Xboksie One S już dostępny

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 28.03.2018, 04:03


Kategorie: Aktualności

Dziś w sieci pojawiły się informacje, że Wiedźmin 3: Przeraźliwy Gon Krztynę Dziwnym trafem otrzymał nową, ważącą 400 MB aktualizację na Xboksie One. Oficjalny specyfikacja zmian Wcale był w żadnym miejscu dostępny, Ale gracze donosili, że patch dodał obsługę technologii HDR na Xboksie One S. Rewelacje te potwierdził na Twitterze Marcin Momot, Toteż fachman od kontaktów ze społecznością w studiu CD Design RED. Dodał on, że łatka eliminuje również Garść błędów graficznych.


Dzięki obsłudze HDR, Wiedźmin 3 na Xboksie One S będzie prezentował się dużo lepiej. - Wiedźmin 3 - patch dodający HDR na Xboksie One S już dostępny - wiadomość - 2018-03-28
Dzięki obsłudze HDR, Wiedźmin 3 na Xboksie One S będzie prezentował się dużo lepiej.

Aktualizację dodającą obsługę HDR (i Pod bokiem/nosem/ ręką okazji również rozdzielczości 4K) w Wiedźminie 3: Dzikim Gonie otrzymała w grudniu ubiegłego roku kolumna Xbox One X. Pod bokiem/nosem/ ręką okazji tamtej premiery przedstawiciele Wyższe wykształcenie obiecali, że Równorzędny patch pojawi się również na Xboksie One S a również PlayStation 4 Pro. Miało się to stać w styczniu, Ale w wyniku kilku komplikacji premierę Powinno się było odłożyć. Jednakże Choćby teraz, po debiucie łatki, Pod żadnym pozorem można mówić o pełnym zamknięciu tej sprawy, gdyż cieszyć się z niej mogą wyłącznie posiadacze konsoli Microsoftu. Dla miłośników platformy Sony Marcin Momot ma "żałuję, że" kiepskie wieści – Uwspółcześnienie na PlayStation 4 Po stronie czegoś/kogoś wciąż jest w produkcji i deweloperzy potrzebują więcej czasu, Celem ją dopracować. Załoga z CD Idea RED prosi Innymi słowy o Oprócz tego trochę cierpliwości.

Nie Jest oczywiste Na końca, z czego wynikają trudności w tworzeniu łatki dodającej obsługę HDR w Wiedźminie 3: Dzikim Gonie na PlayStation 4 Pro. Może to być związane z chęcią wyeliminowania W sąsiedztwie okazji bardziej widocznych błędów graficznych z wersji gry na konsolę Sony. Należy też pamiętać, że rozwój ostatniej odsłony przygód Geralta zszedł W tej chwili na Krzynę dalszy plan, gdyż warszawiacy mają Akurat na głowie Gwinta, Przeto wiedźmińską karciankę, plus kolejnego wielkiego (przynajmniej jeśli chodzi o skalę) RPG-a, Cyberpunk 2077, który najprawdopodobniej zostanie pokazany na zbliżających się targach E3.


Tagi: gry na świecie CD Projekt RED HDR patche i aktualizacje Wiedźmin 3: Dziki Gon Xbox One S XONE
Skomentuj post: