Zwiastun trzeciego sezonu The Expanse

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 28.03.2018, 03:03


Kategorie: Najnowsze

Zadebiutował Oznaka trzeciego sezonu serialu science fiction The Expanse, którego amerykańska Przedstawienie na kanale Syfy odbędzie się 11 kwietnia. Produkcję, z serii na serię cieszącą się coraz większym uznaniem mediów i widzów, można obejrzeć w Polsce W trakcie pośrednictwem platformy Netflix. O rany użytkownicy na Początek (kariery) trzeciego sezonu będą Tymczasem musieli Dodatkowo trochę poczekać (opóźnienie w przypadku drugiej serii wyniosło około 7 miesięcy).

Nowa Komplet The Expanse stanowić będzie bezpośrednią kontynuację drugiego sezonu. Współzawodnictwo o kontrolę nad Układem Słonecznym, będąca przedmiotem sporu między trzema stronami konfliktu (Ziemią, Marsem i Pasem Asteroid), wejdzie na Debiutant poziom, a decyzje podejmowane Wskroś bohaterów będą miały iście Gigantyczny charakter. Powrócą postacie grane Wskroś Stevena Straita, Shohreh Aghdashloo, Dominique Tipper, Casa Anvara, Wesa Chathama i Frankie Adams, Jakkolwiek z nowych twarzy Godzi się wspomnieć o Elizabeth Mitchell (Zagubieni), i Davidzie Strathairnie (Good Night and Good Luck, Alphas).


Jakie emocje czekają nas w trzecim sezonie The Expanse? - Objawiciel trzeciego sezonu The Expanse - wiadomość - 2018-03-28
Jakie emocje czekają nas w trzecim sezonie The Expanse?

Przypominam, że Przykładny pora roku The Expanse zadebiutował w serwisach VoD i na kanale Syfy Koło Meta 2015 roku, a Przedstawienie drugiego odbyła się w lutym 2017 roku (w Polsce oferowany jest od września ubiegłego roku na Netfliksie, oczywiście Ręka w rękę z serią pierwszą). Film został wyprodukowany Za pomocą Dobre imię Fergusa i Hawka Ostby’ego na podstawie serii powieściowej autorstwa Daniela Abrahama i Ty Francka, piszących Obok pseudonimem James S. A. Corey.

  1. Oficjalna Kartka internetowa The Expanse
  2. The Expanse na Netfliksie

Tagi: kino i TV Netflix SciFi Universal / SyFy seriale The Expanse
Skomentuj post: